Rejestracja Czasu Pracy

Oferta firmy Vinci to nie tylko innowacyjne systemy bezpieczeństwa. Obsługujemy również systemy rejestracji czasu pracy, które montujemy dla klientów z Poznania, Swarzędza i okolic.

Rejestracja czasu pracy – Poznań i Swarzędz

Odpowiednio zintegrowane RCP upraszczają funkcjonowanie każdego przedsiębiorstwa. Zbierają informacje potrzebne do rozliczenia nadgodzin, nieobecności, czy przysługującego pracownikom urlopu. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że nowoczesne systemy RCP dają znacznie szersze możliwości. Oprócz ewidencji czasu pozwalają na tworzenie precyzyjnych harmonogramów i kalendarzy pracy. Co więcej, zgromadzone dane z rejestratorów są przydatne przy sporządzaniu wiarygodnych bilansów i raportów.

W ten sposób szybko zweryfikują Państwo, ile czasu poświęcają pracownicy na realizację codziennych obowiązków. Systemy RCP od Vinci usprawnią funkcjonowanie firmy i pomogą wyeliminować różne błędy, pojawiające się, np. przy tworzeniu grafików, planowaniu urlopów, rozliczaniu absencji, czy zgłaszaniu nieobecności.

Decydując się na rozwiązania firmy Vinci, mają Państwo pewność, że system RCP będzie niezawodny, dopasowany i funkcjonalny.

skontaktuj się z nami

VINCI Sebastian Biedrzyński

    Nigdy nie udostępnimy nikomu twojego adresu email.