Monitoring Wizyjny

Jak wiadomo, kamery przemysłowe stosuje się ze względów bezpieczeństwa. Na co dzień spotykamy je w miejscach użyteczności publicznej, takich jak banki, szkoły i parkingi, a także w zakładach produkcyjnych, magazynach, sortowniach, czy biurach.

Telewizja przemysłowa Poznań, Swarzędz

Systemy monitoringu wizyjnego pozwalają nie tylko na skuteczne monitorowanie mienia, ale także na ochronę zdrowia i życia osób przebywających w danej lokalizacji. Ponadto nagrania z monitoringu często stanowią dowód w razie popełnienia przestępstwa, np. napadu lub kradzieży. Z tego względu kamery CCTV coraz częściej montuje się również w gospodarstwach domowych.

Telewizja przemysłowa – kompleksowe usługi instalacyjne

Nasze systemy często pełnią funkcję prewencyjną i interwencyjną. Oznacza to, że umożliwiają wczesne wykrycie potencjalnego niebezpieczeństwa w monitorowanym obiekcie. Kamery CCTV archiwizują zarejestrowany obraz, co dodatkowo pozwala na późniejsze rozpoznanie przedmiotów, pojazdów, czy sprawców przestępstwa, np. w razie kradzieży, rozboju, napadu. Korzystając z monitoringu wizyjnego, można szybko zweryfikować każdą podejrzaną sytuację, np. przyczynę włączenia alarmu na posesji. W naszych systemach istnieje opcja podglądu obrazów z kamer przez internet. W ten sposób zyskają Państwo dostęp do podglądu budynku, pomieszczenia lub posesji z każdej części świata.

Montaż monitoringu wizyjnego z zespołem Vinci

Firma Vinci oferuje Państwu profesjonalny montaż systemów telewizji przemysłowej CCTV. Nasze instalacje są przemyślane w taki sposób, aby kamery pracowały sprawnie, bez względu na panujące warunki. Przy montażu zwracamy szczególną uwagę na estetykę wykonania oraz funkcjonalność całego systemu.

Zależnie od potrzeb i wielkości obiektu, system kamer przemysłowych może składać się z kilku lub nawet kilkuset urządzeń. Znaczenie ma również to, w jaki sposób zaplanujemy i zainstalujemy monitoring CCTV. Poznań i Swarzędz zapraszamy więc do skorzystania z usług firmy Vinci. Nasz zespół zasilają doświadczeni specjaliści, od lat zajmujący się zarówno projektowaniem systemów bezpieczeństwa, montażem, jak i późniejszym serwisem tego typu urządzeń.

skontaktuj się z nami

VINCI Sebastian Biedrzyński

    Nigdy nie udostępnimy nikomu twojego adresu email.